Küsimused-vastused

Saada oma küsimused tiit@vasmann.ee või kasuta kontaktivormi

Kuidas leida ravitsejat?

Tavaliselt on nii, et inimene satub ise endale sobiva ravitseja juurde ja talle ei oleks vaja anda mingeid soovitusi. Kahjuks on praegusel ajal tekkinud ka selliseid “sensitiive”, kes ei oma mingeid õ ... »»»
Milliste probleemidega Teie poole tavaliselt pöördutakse?

Minu aastate kogemusega võiksin paigutada minu kui ekstrasensi  poole pöördunud inimeste probleemid järgnevasse pingeritta: Esikohal on peavalud ja liigne väsimus. Tavaliselt on olnud selle põhju ... »»»
Kas kaitsete ka kodusid (maju, kortereid) varaste ja muude halbade jõudude eest? Kui jah, siis kuidas?

Meie ajal on palju juhuseid olnud, kus keegi, kes on ostnud endale maagia raamatu, on seda harjutanud ja oma kogenematuse tõttu tahtmatult mõnikord ka tekitanud teistele tõsise needuse nende elukoha p ... »»»
Kust leiab Internetist veel nõiateemalist informatsiooni?

Hea on alustada aadressilt www.witchesweb.com ning sealolevate viidete ning materjali abil edukalt edasi liikuda. ... »»»
Kuidas panete diagnoosi ja kuidas ravite?

Inimese haiguse avastamiseks sensitiivsel teel kasutan mina kolme varianti: Inimene seisab või istub. Minu tundlikum käsi (vasak) hakkab aeglaselt liikuma mööda eeterkeha, samal ajal proovin tunnetada ... »»»
Kas ravite südamehaigusi, milliseid? Kas on olemas oht, et näiteks südamehaiguse ravimisel tehakse patsiendile hoopis liiga ning seisund halveneb?

Kui on tegemist mingi südamehaigusega, oleks ideaalne, et see oleks  kontrollitud kindlasti meedikute poolt ja tehtud vastavad analüüsid. Juhul, kui kõik need on olemas, vaatan ma igal juhul haig ... »»»
Paljudel meesterahvastel on probleemiks kiilaspäisus ehk "paljas laup". Milline on Teie versioon päritavaks peetavast kiilaspäisusest, kas seda on võimalik ravida, peatada, juuksekasvu taastada?

Tavaliselt on selle haiguse põhjustajaks neer, mis ei ole mingil põhjusel enam võimeline korralikult oma tööd tegema ning verre satub hulgaliselt aineid, mida muidu neer saadaks uriiniga kehast välja. ... »»»
Kas on õige väide, et maailmas on äärmiselt vähe inimesi, kes on TÄIESTI terved? Kas sellest väitest lähtudes võib väita, et iga inimene peaks aeg-ajalt käima sensitiivi juures, vähemalt enese seisundit kontrollimas?

Me elame tehnikasajandil ja meil on tohutul hulgal tehnilisi abimehi, kes paraku samal ajal mõjutavad meie tervist. Auto on üks põhiline radikuliidi põhjustaja, meestel "aitab" ta ka eesnäärme põletik ... »»»
Mis on biovampirism?

Sündroomid. Biovampirismi sündroome on tavaliselt väga kerge eristada, kuid neid võib ka segi ajada mingi haigusega. Esimesteks sündroomideks on tavaliselt väsimus ja nõrkus, seal, kus ei ole varem se ... »»»
Pöördun teie kui sensitiivi poole murega: minu naine suhtleb juba kuu aega internetis ühe härrasmehega.

(küsimus jätkub) Peale seda on ta lausa teiseks inimeseks muutunud: on täiesti enese sisse pöördunud, räägib uuest maailmavaatest, mida nimetatud härrasmees talle kinkinud on. Ning teda kisub lausa fü ... »»»
Must maagia, loitsud

Kas on esinenud juhtumeid Teie praktikas, kus kaugside teel mõni musta maagiat harrastav inimene on teise inimese maja peale saatnud loitsud, mis peaksid mõjutama ohvri tundeelu, tervist, majanduslikk ... »»»
Kas musta maagia harrastamiseks peavad inimesel olema kaasasündinud võimed või saab seda ka harjutamise teel õppida?

Must maagia on õpitav nagu iga tavaline koolitükk, selleks, et musta maagiat kasutada, ei ole vaja isegi omada mingeid erilisi võimeid, inimene viib ennast loitse lugedes sellisesse seisundisse, kus t ... »»»
Kas Te saaksite kirjeldada viise, kuidas puhastatakse inimene või tema elukoht musta maagia needusest?

Kõige levinumad meetodid, mõne inimese või paiga puhastamiseks maagia abil on ja jääb sõna jõud ja muidugi ka tuli, on väga oluline,et see inimene, kes tuleb puhastama maja või teist inimest oleks ise ... »»»
Paabulinnu suled

Ostsin suvel seeliku, millel on paabulinnusule muster. Sõbranna ütles, et paabulinnu sulg toob halba õnne ja seda ei või kodus olla. Neil olevat olnud siis, kui ta vend surma sai. On see tõsi? Pean ma ... »»»
Sain tuttavaks ühe mehega aga tuleb välja et ta on hull...

Sain tuttavaks ühe mehega aga tuleb välja et ta on hull. Ta tarbis palju narkootikume et "targaks saada", siis elas läbi mingi "kogemuse” ja läks hulluks, oli hullumajas ka. Ta arvab, et teab kõike Ju ... »»»
Öösiti kui magan või varahommikul tekib moment kui olen üleval kuid: liigutada ei saa, häält teha ei saa, on kohutav õhupuudus.

Mul on mure...Öösiti kui magan või varahommikul tekib moment kui olen üleval kuid: liigutada ei saa, häält teha ei saa, on kohutav õhupuudus. Mind valdab tunne, et suren... kohe... 2sek pärast... olen ... »»»