Milliste probleemidega Teie poole tavaliselt pöördutakse? Tagasi

Minu aastate kogemusega võiksin paigutada minu kui ekstrasensi  poole pöördunud inimeste probleemid järgnevasse pingeritta:

  • Esikohal on peavalud ja liigne väsimus. Tavaliselt on olnud selle põhjuseks kinnivajunud kaelalülid või põskkoopad. Mõlemad hädad on täielikult kõrvaldatavad ilma erilise vaevata.
  • Teiseks kaevatakse käte või jalgade valusid. Viga on tavaliselt sama ning samuti kergelt kõrvaldatav manuaalteraapia võtetega. Vanematel inimestel kipuvad olema soolad kogunenud lülide vahele ja nendega on küll rohkem tegemist, kuid siiski on probleem täielikult kõrvaldatav.
  • Kolmandaks tuleb paigutada igat sorti radikuliidi vormid. Ka need on tavaliselt kõrvaldatavad manuaalteraapia võtetega.
  • Järgmine kategooria oleks juba veresoonte laiendid või nende ahenemised. Selline viga nõuab juba märksa rohkem aega ja tegemist, kuid on samuti ravitav.
  • Järgmisena tuleb juba ainult meestel esinev eesnäärmepõletik ja kõik sellega kaasnev. Koos taimeteedega ja kätega tehtavate ravivõtetega on see haigus kõrvaldatav ja tavaliselt operatsiooni ei ole vaja.
  • Nüüd tuleks eelis anda naistele ehk nagu nad ise nimetavad, naistehaigustele. Kui ei ole tegu kasvajaga, on haigus kaunis kergelt kõrvaldatav. Kasvajatega on lugu keerulisem. See võtab rohkesti aega ja tavaliselt kaovad haiged enne, kui ravi lõpule jõuab
  • Nüüd tulevad juba kõik hädad nii tihedalt koos, et pingerida läheb segi, küll aga tuleks esitada ka üks harvemaid põhjuseid, millega pöördutakse - needus ja seda sel lihtsal põhjusel: needust nii lihtsalt ise avastada ei osata.

Siiani olen loetlenud põhjuseid, mis on olnud kergemalt või mõningase vaevaga kõrvaldatud. Koheselt kirurgi poole olen saatnud inimese pimesoole või munasarjade ummistuse korral. Need võivad lõhkeda ning siis võib juba arstiabi liiga hiljaks jääda. Loomulikult oleks väga hea, kui inimene oleks end ikkagi ka näidanud vastava eriala spetsialistile ja lausa ideaalne oleks, kui mõlemi ravi oleks paraleelne.