Artiklid, videod

Videod:

 


Artiklid:
Tervendaja: Tiit Vasmanni päev on pingeline...

Tiit Vasmanni päev on pingeline, sest lisaks seanssidele tuleb tal päevas ligemale sajale e-meilile vastata, kus inimesed otsivad vastuseid oma muredele. Samas pole sensitiiv oma «hulle» tempe ja kogu ... »»»
Äripäev: Kontoriõhkkond mõnusaks vitste ja pendli abil

26.08.2005 Lihtsatel füüsikaseadustel põhinev geobioloogiline analüüs aitab kontoris üles leida nii negatiivse energiasamba kui ka veesoone, mille kohal töötamine võib põhjustada keskendumisraskusi ja ... »»»
Äripäev: Tööle tähtede või aura järgi

04.02.2000  Üliõpilasena pakkus Tiina Salumäe end mõne aasta eest Tartus kuulutuse peale videolaenutusse koristajaks. Talle öeldi ära. Põhjus -- Jäära tähemärgis sündimine annab alust oletada, et ... »»»
Õhtuleht: Maal ei ole kõigest tükk tapeeti

14. jaanuar 2005 Sensitiivide sõnul võib silmailuks ja hingerahuks ostetud maalist kiirgav energia teie elu ja tervist mõjutada. Nii tuleks vähemalt hoiduda oma surnud lähedaste portreede kuhjamisest ... »»»
Õhtuleht: Sensitiiv võtab Tuuli Kochilt Heimar Lengi needuse maha

13. oktoober 2004 Täna õhtul tuleb jutusaate «Koosolek» stuudiosse ekstrasenss-ravitseja Tiit Vasmann, et vabastada saatejuht Tuuli Koch keskerakondlase Heimar Lengi pandud needusest.Tiit Vasmann rõhu ... »»»
Õhtuleht: Vasmann raiub vampiirid ohvri küljest lahti

12. aprill 2003 «Energiavampiir suudab oma ohvri nii ära kurnata, et inimene kaotab jõu ja lõpuks sureb,» hoiatab ekstrasenss-ravitseja Tiit Vasmann, Eesti Tervishoiumuuseumi rahvaülikooli üks lektori ... »»»
Õhtuleht: Imeravitsejad ägavad töökoorma all: Magnettormi ajal otsivad inimesed tervendajalt abi

19. november 2003 «Toimus täielik uputus, telefon oli punane ja päevas käis inimesi kolmekümne ringis,» kurdab tervendaja Tiit Vasmann. «Kõige hullemaks lähevad sel ajal biovampiirid ? nad ei saa siis ... »»»