Õhtuleht: Vasmann raiub vampiirid ohvri küljest lahti Tagasi

12. aprill 2003

«Energiavampiir suudab oma ohvri nii ära kurnata, et inimene kaotab jõu ja lõpuks sureb,» hoiatab ekstrasenss-ravitseja Tiit Vasmann, Eesti Tervishoiumuuseumi rahvaülikooli üks lektoritest. Paanikaks siiski põhjust pole ? maagi hinnangul on biovampiirluseks suuteline vaid üks inimene tuhandest.

Tiit Vasmann piidleb ravikabinetti sisenejaid altkulmu. Tugeva kehaehitusega mees, endine elektrik, teatab juba eemalt, et tema terekätt ei anna. «Mulle see ei meeldi,» ütleb ta.

Peagi selgub, et maag ei lepi meelsasti ka pildistamisega. «Teeme nii, et minu silmad pildile ei jää,» nõuab arvuti taha istuv Vasmann fotograafilt. Hiljem tunnistab mees, et talle ei meeldi isegi passipildi tegemine. «Inimest fotol on võimalik mõjutada, nähes tema silmi. Silm on inimese näos nõrk koht, mille kaudu võib teda oma mõju alla saada. Silmad on hinge peegel, kes oskab, see saab sealt plaksti läbi minna,» seletab Vasmann ja näitab kaunite silmadega daami pilti, keda ta diagnoosis just sel moel. Kumma silma kaudu saab inimese hinge pugeda, nõid ei avalikusta.

Vampiir võtab eluenergiat teistelt

«Biovampirism on tahtlik või tahtmatu tungimine teise inimese energiasüsteemi ja sealt energia võtmine,» defineerib Tiit Vasmann varguse põhiolemuse. Ohver tunneb end nõrgana, süda peksleb, jõud kaob, sageli vaevavad uneprobleemid. Biovampiiri ohvriks võib langeda kes iganes. Kuid energiavampiirlusega saavad maagi hinnangul hakkama vähesed, mõned teadlikult, teised tahtmatult.

«Kujutlege, et jäite raskelt haigeks, teil on vähkkasvaja. Teie energiasüsteem muutub järjest nõrgemaks, kuid teil on jõudu vaja. Nii läheb vaimkeha abi otsima. Leides inimese, kinnitute tema kõige nõrgema tšakra (energiakeerise) külge ja tõmbate sealt eluks vajalikku energiat. Kui haige seisund paraneb, siis tavaliselt ta ka loobub ohvriga suhtlemisest,» kirjeldab Vasmann üht biovampiirluse vormi. «Samas on inimesi, kes ei taha oma energia arvelt üldse elada. Nad klammerduvad teise inimese külge ja ei lähe enam ära.»

Tahtlikku biovampiiri on maagi hinnangul lihtne ära tunda. Esimesed sümptomid, peavalu, nõrkus, ilmnevad kohtumise järel esimese 5 minuti või esimese tunni jooksul. «Kohe on tunda, kui tegemist on tõelise vampiiriga. Vampiiril on tavaliselt ka raske pilk,» seletab Tiit Vasmann.

Lisaks füüsilistele tundmustele on reetlik ka vampiiri käitumine. «On kaks käitumismudelit,» seletab ekstrasenss. «Esimesel juhul tuleb ta juurde, on manguv. Hale kräunumine kostub kogu aeg, peaasi, et saaks teie lähedal olla. Ohver laseb ta ligi ja vampiir klammerdub. Teisel juhtumil püüab vampiir teid vihastada, ta võib põhjuseta teie näo täis sõimata. Vihaga tõmbub inimese energiaväli kokku, muutub nõrgemaks ning siis pääseb ta ligi.»

Ohvrit vabaks ei anna

Ohvri ja vampiiri vaheline side on piltlikult nagu elektripostide vahele tõmmatud traat. «Inimene peaks pöörduma minusuguse hullu juurde, kes näeb, kuidas teie manipura tšakrale (päikesepõimikule) on kinnitunud niidike, mis läheb kuskile kaugusse. Käega sellest läbi tõmmates on tunne nagu käsi läheks läbi voolava vee,» kirjeldab Vasmann. «Nöörist on ta hapram, sest käega saab selle puruks raiuda. Kuid pikkus on katastroofiline. Ühendus ei katke ka siis, kui sõidate teisele poole maakera.»

Ainsana saabki energiavargast vabastada sensitiiv, kes raiub ühenduse läbi. «Vampiir tajub sideme katkemist. Ta proovib kohe ohvriga uuesti kokku saada või helistab talle,» teab senstiiv, kes raiumisteene osutamise eest ei võta sentigi.

«Kõige parem on end hommikuti kaitse alla panna. Selleks moodustatakse enda ümber bioenergeetiline ring. Õpetan praktiliselt igale siinkäijale ühele selle kaitse selgeks,» teatab Vasmann. Protseduuri järel ümbritseb inimest nähtamatu müür, millest läbi minekuks läheb isegi kogenud ravitsejal aega. «Olen ise inimestele kaitse õpetanud ja pärast ise hädas olnud,» naerab Vasmann.

Neil, kes vampiiri pelgavad, soovitab maag profülaktilise kaitsemüürina esmajärjekorras säilitada külma verd. «Enda ja vampiiri vahele võib moodustada veeseina, kas voolava vee, joa, kose või tavalise veekardina. Sama töö teeb kujuteldav peegel, mati poolega teie, peegeldava poolega vastase poole. See peegeldab ründaja tagasi,» seletab Vasmann ning pöördub ootamatult ? tõsi küll kerge muigega huultel ? teda pildistava fotograafi poole: «Ma viskan varsti millegagi!»

Ekstrasenss soovitab inimestel biovampiirluse teema juures säilitada kainet mõistust ja meeles pidada, et maailmas on säilinud ja eksisteerivad ka tavalised tunded. Näiteks, pole tema hinnangul põhjust karta perekonnasisest energiavampiirlust. Vasmanni hinnangul on selliseid juhtumeid haruharva, vaid ühes peres miljonist. Naljaga või tõsimeeli vaevajateks peetud ämmasid ei soovita Vasmann samuti energiavarguses kahtlustada. «Mina saan näiteks ämmast väga ruttu lahti - tal on ribikondid ja ta kardab hirmsasti kõdi,» naerab selgeltnägija.

Biovampiirlusest kuuleb täpsemalt 26. aprillil Eesti Tervishoiumuuseumi tervise rahvaülikoolis.Tiit Vasmann endast:

Olen sündinud 13.08.1960, Lõvi tähtkujus, rotiaastal (metallrott). Lapsepõlv möödus Tallinnas. 1976. aastal läksin pärast kutsekoolis läbikukkumist tööle vabrikusse Keila abitööliseks. 80ndatel lahkusin linnast ja siirdusin maale. Seal oli ka minu esimene hädine katse omandada mingeid teadmisi sensitiivsuse valdkonnas.

Paar-kolm aastat oli vahet ja siis alustasin isa õhutusel uuesti oma otsinguid selles valdkonnas. Käisin Nikolai Vassiltsovi kursustel «Ravimine bioenergiaga». Peale seda tegelesin elektrikutöö kõrvalt inimeste ravimisega. Kui Tallinna tuli Viktor Mihhailovitš Kandõba, olin ka tema kursustel ja sellest ajast olen tegelnud ainult inimeste raviga.

Allikas: www.vasmann.eeMilliste hädade korral abi otsida?

Ekstrasenss-ravitseja Tiit Vasmann ei tegele mitte ainult bioenergia varguste diagnoosimise ja ohvrite vampiiridest vabastamisega. Tema päevakava on tihkelt erinevate hädadega inimesi täis. «Siin on radikuliit, väga madal vererõhk, kõik kanalid kinni, kaelaradikuliit, põskkoopapõletik, kahepoolne kopsupõletik, siis ? mis selle kuramuse haiguse nimi oligi nüüd mmm... ? sclerosis multiplex, järgmine ei saa lapsi, liiges põlvest väljas, kõik karvad, mis inimest katavad, on ära kukkunud,» loeb Tiit märkmikust lõputuna näivat nimekirja.